Zanboor 1.1 – دانلود اپلیکیشن زنبور برای اندروید

Zanboor 1.1 – دانلود اپلیکیشن زنبور برای اندروید

Zanboor-Learn-English (1)Zanboor-Learn-English (2)Zanboor-Learn-English (3)

دانلود اپلیکیشن زنبور برای اندروید Zanboor

آموزش کامل زبان انگلیسی بصورت حرفه ای و استاندارد اروپا

اپلیکیشن زنبور بهترین نرم افزار سال ۲۰۱۹ در زمینه آموزش حرفه ای زبان انگلیسی با متد جدید اروپا برای کودکان میباشد که استارت خود را این نرم افزار بعد از معروف شدن نرم افزار معروف پاپیتا زد و چندین روز میباشد که فعالیت خود رسما استارت زده است. این برنامه با جدیدترین متد جهانی برای تمامی کودکان ایرانی زبان انگلیسی رو آموزش میدهد و این اپلیکیشن زنبور باعث میشود که آینده کودکان عزیز شما بصورت کامل پیشرفت کرده و مشکلاتی که در آینده دارند رو بتوانند با حرف زدن حرفه ای زبان انگلیسی مشکل خود را حل کرده و از استفاده این نرم افزار بهره مند شوند. این برنامه بصورت دائم کار میکند و طبق گفته سازنده نرم افزار کافیه فقط یکبار اکانت آموزشی برنامه رو خرید کنید و بصورت بینهایت همیشه استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن زنبور برای اندروید Zanboor

معرفی و دانلود اپلیکیشن زنبور

نرم افزار زبنور در جهت پیشرفت کودکان عزیزمان طراحی شده است و برای اولین بار در شبکه های جم تی وی معرفی شده و وارد بازار های اندرویدی شده است. طبق تستایی که قبلا ما در مورد نرم افزار های این شبکه کردیم اکثرا جالب نبودن ولی با توجه بعد از مشاهده نرم افزار هایی مثل پاپیتا و اکسین چنل میتوان به این نرم افزار هم تا جایی اعتماد کرد ولی باز هم کاربران عزیز میتوانند بعد تست برنامه نظرات خود را در زیر این صفحه برای ما ارسال کرده تا کاربران که جدید قسط خرید این نرم افزار رو دارند از سالم بودن یا نبودن ان باخبر شوند. برای دانلود برنامه زنبور هم کافیه در بالا صفحه روی گزینه دانلود فایل نصبی کلیک بزنید.

برخی از ویژگی های اپلیکیشن زنبور برای اندروید:

  • دارا بودن هزاران بازی زیبای دوست داشتنی
  • دارا بودن هزاران انیمیشن زیبا در جهت آموزش حرفه ای زبان انگلیسی
  • محیط کاملا کودکانه و دوست داشتنی
  • دارا بودن آموزش های حرفه ای و جذب کننده کودکان
  • نصب آسان و امکان استفاده برای تمامی کودکان

این اپلیکیشن دارای هزاران آموزش کلمات انگلیسی رو با استفاده از انیمیشن و بازی های زیبا رو دارا میباشد. این بازی و انیمیشن ها باعث میشود که کودکان شما جذب این برنامه شده و خود به خود کلماتی که در داخل برنامه استفاده و آموزش داده میشود رو یاد بگیرند. در عکس زیر محیطی از این برنامه جدید آموزش زبان انگلیسی رو میتوانید مشاهده کنید.

محیط نرم افزار زنبور

در هر آپدیت کلمات و آموزش های برنامه بیشتر میشود و کیفیت برنامه هم از قبل بهتر میشود پس سعی کنید همیشه در صورت انتشار نسخه های جدید اپلیکیشن زنبور همان لحظه این آپدیت جدید رو دریافت کنید تا از جدیدترین کلمات اضافه شده هم استفاده کنید.


4/5 ( 1 نظر )
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.