Toy Defense Fantasy 2.8 – دانلود بازی برج دفاعی برای اندروید + مود

Toy Defense Fantasy 2.8 – دانلود بازی برج دفاعی برای اندروید + مود

Toy-Defense-Fantasy-Defensive-game-1Toy-Defense-Fantasy-Defensive-game-2Toy-Defense-Fantasy-Defensive-game-3

دانلود بازی برج دفاعی اندروید با گرافیک عالی

به همراه نسخه بینهایت با قابلیت نصب در کنار نسخه اصلی

Toy Defense Fantasy یک بازی برج دفاعی زیبا است که شباهت زیادی رو به بازی های RPG وارکرافت دارد و تقریبا تمامی ویژگی های این بازی معروف رو در بازی خود اضافه کرده است. همچنین در این بازی خیلی از کاراکتر هم معروف بازی کلش اف کلنز مثل گوبلین، بالون و دراگون هارو هم میشه مشاهده کنید که این کاراکتر ها دشمن هستند و به برج دفاعی شما حمله میکنند تا قعله شما رو تصرف کنند و باعث شوند شما در بازی شکست بخورید. قعله و برج های دفاعی خود را به بهترین شکل و طبق آموزش های بازی قرار دهید و سعی کنید استراتژی های بهتری رو در نقشه خود استفاده کنید تا دشمنان حمله کننده نتوانند از هیچ راهی به قعله شما حمله ور شده و آن را نابود کنند.

دانلود بازی برج دفاعی اندروید با گرافیک عالی Toy Defense Fantasy

بازی های دفاعی زیادی در گوشی های اندروید موجود میباشد ولی Toy Defense Fantasy تنهاترین بازی دفاعی است که بالا چند میلیون نصب فعال رو بر خود اختصاص داده است و امتیاز خیلی خوب رو هم از کاربران خود بر اسمش ثبت کرده است. پس با این امتیاز و این همه دانلود تقریبا میشه گفت که این بازی خیلی خوب میباشد و بدون شک هرکی همچین بازی هارو دوست داشته باشد بدون شک با این بازی به بهترین شکل سرگرم میشود و از قابلیت های جالب آن لذت میبرد.

از جادو های خود به درستی استفاده کنید و سعی کنید زیادی هم به جادو ها وابسته نشوید چون این جادو ها تمام شدنی میباشد و اگر دفاعی شما درست نباشد همان لحظه دشمن قعله شما رو به راحتی نابود میکند. سعی کنید برج های دفاعی و سرباز های خود را به درستی ارتقاء دهید و حتما جا های آنها رو هم با استراتژی های حرفه ای قرار دهید تا به راحتی هر نوع دشمنی به شما حمله ور شود رو بتوانند با چند ضربه نابود کنند.

ویژگی های بازی دفاعی Toy Defense Fantasy برای اندروید:

  • دارا بودن بالا صدها مراحل زیبا و سرگرم کننده
  • گرافیک عالی و شبیه بازی معروف وارکرافت
  • دارا بودن کاراکتر های معروف کلش اف کلنز
  • دارا بودن پادشاه های دشمن با قدرت های زیاد
  • امکان ساخت انواع برج های دفاعی
  • امکان شرکت در تورنمت های گروهی بصورت آنلاین

آموزش نصب دیتای بازی Toy Defense Fantasy

– ابتدا فایل نصبی بازی رو دانلود کرده و در گوشی اندروید خود نصبش کنید.

– بعد فایل دیتای بازی رو دانلود کرده و از حالت فشرده به کمک نرم افزار هایی مثل Rar For Android استخراج کنید. بعد پوشه داخل دیتا رو در مسیر پوشه Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی رو اجرا کرده و لذت ببرید.

3/5 ( 1 نظر )
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.