Stickmount 3.50 – دانلود نرم افزار فعال کردن قابلیت OTG در گوشی های اندروید

Stickmount 3.50 – دانلود نرم افزار فعال کردن قابلیت OTG در گوشی های اندروید

stickmount-1-minstickmount-2-min

دانلود نرم افزار فعال کردن قابلیت کابل OTG در تمامی گوشی های اندروید

فعال سازی وصل کردن فلش به موبایل در تمامی گوشی های اندروید

Stickmount یک نرم افزار پیشرفته در زمینه فعال کردن قابلیت OTG در گوشی های اندروید میباشد که این نرم افزار کاملا برای رفع این مشکل طراحی شده است و کار خاص دیگری رو انجام نمیدهد. اگر گوشی شما از این قابلیت پشتیبانی نمیکند و دوست دارید که فلش رو به گوشی های خود وصل کرده و فایل های داخل فلش رو هم در گوشی مشاهده کنید پس این نرم افزار خواسته شمارو به راحتی انجام میدهد و این قابلیت OTG رو به گوشی اندروید شما اضافه میکند. از این به بعد به راحتی هر فلشی که دوست دارید رو از طریق همین برنامه به گوشی خود وصل کرده و به راحتی فایل های فلش رو در گوشی اندروید خود هم مدیریت کنید. این نرم افزار توسط مدیریت سایت گو اپس تست شده و بدون هیچ مشکلی کار میکند و یک نرم افزار معتبر هم محسوب میشود.

دانلود نرم افزار فعال کردن قابلیت کابل OTG در تمامی گوشی های اندروید

دوستانی که قصد استفاده از این نرم افزار رو دارند باید قبل نصب این رو حتما باید اینجا توضیح دهیم تا بعد نصب به مشکل برنخورند. این نرم افزار برای انجام این کار یعنی فعال کردن قابلیت OTG در گوشی های اندروید باید گوشی مورد نظر روت شده باشد یعنی برای فعال کردن فلش در گوشی باید گوشی خود را حتما روت کنید تا این قابلیت OTG هم در گوشی شما اضافه شود. که برای روت کردن گوشی هم پیشنهاد میکنیم اگر خودتان دانش کافی ندارید حتما به یکی از مهندسین تعمیرات موبایل مراجعه کرده و انجام همین کار رو بر عهده آنها بذارید تا به درستی گوشی شما روت کنند. این کار کمی خطر دارد و پیشنهاد نمیکنیم که خودتان انجام دهید.

نرم افزار Stickmount در این زمینه رتبه یک رو بدون شک دارد و هرکسی که اکثرا این نرم افزار رو استفاده کرده است کاملا راضی میباشد چون در خیلی گوشی های مدل پایین هم این قابلیت OTG رو این نرم افزار فعال کرده است و باعث شده است تا تمامی فلش ها در انواع گوشی های ضعیف و قوی قابلیت شناسایی باشد. همچنین حتما قبل استفاده این برنامه یک نرم افزار مدیریت فایل هم در گوشی خود نصب کنید که وقتی خواستید قابلیت OTG رو فعال کنید حتما به همچین برنامه هایی کاملا نیاز دارید.

ویژگی های نرم افزار Stickmount فعال کردن قابلیت OTG در گوشی های اندروید :

  • استفاده آسان و کاملا محیط کاربر پسند
  • فعال کردن OTG در انواع گوشی های اندروید
  • پشتیبانی از چندین زبان دنیا
  • فعال کردن قابلیت OTG بدون نیاز به اینترنت
  • مشاهده فلش های وارد شده در مدیریت فایل
  • اسکن کردن فایل های ویروسی در فلش

آموزش نصب و استفاده نرم افزار Stickmount فعال کردن قابلیت OTG در گوشی های اندروید

برای استفاده از این نرم افزار همانطور که در بالا هم گفتیم باید ابتدا گوشی خود را روت کنید و بعد خیلی راحت در داخل نرم افزار مدیریت فعال کردن OTG رو در گوشی خود روشن کنید و هر فلشی رو که به گوشی خود وارد کردید در مدیریت فایل شما دیده میشود و میتوانید از این قابلیت حرفه ای گوشی های اندروید استفاده کرده و لذت ببرید.

4/5 ( 1 نظر )
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.