دانلود شادو فایت ۲ هک شده با پول بینهایت Shadow Fight 2 Hack

دانلود شادو فایت ۲ هک شده با پول بینهایت Shadow Fight 2 Hack

Game-Hack-Shadow-Fight-2-1Game-Hack-Shadow-Fight-2-2Game-Hack-Shadow-Fight-2-3

دانلود شادو فایت ۲ هک شده با پول بینهایت

نسخه فول و نامحدود بازی زییای شادو فایت ۲

شادو فایت ۲ هک شده نسخه بینهایت و فول این بازی زیبای جهانی میباشد که تمامی قسمت ها و ماموریت های نسخه اصلی در این نسخه هک شده هم موجود است و هیچ فرقی هم با نسخه اصلی ندارد. تنهاترین فرقشون اینجا میباشد که سکه و الماس در نسخه اصلی بینهایت نمیباشد و برای اینکه سکه یا مخصوصا الماس جمع کنید باید هزینه های خیلی زیادی رو خرج همچین چیزی کرده و کاملا هم هیچ ارزشی ندارد که برای همچین چیزی پول خرج کنید. ولی با این شادو فایت ۲ هک شده میتوانید با استفاده از الماس و سکه بینهایت تمامی تجهیزات جنگی و غیره رو خرید کرده، نینجای خود را ارتقاء و تمامی مراحل بازی رو به آسانی به اتمام برسانید و با تمامی قسمت های بازی آشنا شوید. برای دیدن لینک دانلود بازی با سایت گو اپس همراه باشید.

دانلود شادو فایت 2 هک شده با پول بینهایت

همانطور که در سایت ما نسخه هک شده بازی های دیگر مثل کلش اف کلنز هک شده رو مشاهده کردید ما قبل انداختن هر نوع بازی ابتدا آن را بصورت کامل تست میکنیم و بعد در سایتمان قرار میدهیم. این بازی هک شادو فایت ۲ رو هم قبل انداختن در همین پست ابتدا بصورت کامل در چندین گوشی تست کردیم و بعد قرار دادیم. این نسخه هیچ مشکلی ندارد و تمامی امکانات نسخه اصلی رو دارا میباشد و در هر آپدیت جدید نسخه اصلی این نسخه هم آپدیت میشود که میتوانید جدیدترین نسخه های این بازی رو از همین صفحه همیشه با لینک مستقیم دریافت کنید.

دقت کنید که این بازی چون نسخه هک شده میباشد قابلیت آنلاین بازی کردن رو ندارد چون این بازی کاملا از سرور اصلی جدا پشتیبانی میشود و هیچ ربطی هم به نسخه اصلی بازی ندارد پس هیچ وقت برای اینکه وارد سرور اصلی شوید این نسخه رو تست نکنید. همچنین این نسخه هک شده شادو فایت ۲ قابلیت نصب همزمان در کنار نسخه اصلی بازی رو دارد و بدون هیچ مشکلی میتوانید در یک گوشی هر دو نسخه رو نصب کرده و همزمان از هر دو بازی استفاده کنید.

ویژگی های بازی شادو فایت ۲ هک شده بدون نیاز به روت:

  • سکه و الماس بینهایت و نامحدود کامل
  • دارا بودن تمامی تجهیزات جنگی
  • امکان ارتقاء نینجای خود به آخرین لول
  • بیشتر کردن تمامی قدرت های نینجا
  • دارا بودن تمامی ماموریت های داستانی و معمولی
  • امکان ذخیره کردن بازی در گوگل پلی
  • گرافیک عالی و بدون افت کیفیت و دقیق مثل نسخه اصلی
  • امکان بازی بصورت کاملا آفلاین بدون اینترنت

دانلود هک شادو فایت ۲ و قابلیت های برتر این نسخه

حتما شما هم دوست دارید که در این بازی نینجای شما انقدر قدرتمند باشد که هر رقیبی که جلوی شما میاید با چندین تکنیک بتوانید آن هارو از بین ببرید. پس عجله کنید و این شادو فایت ۲ با پول بینهایت رو دانلود کنید و این بازی رو در مدت زمان خیلی کوتاهی به آخر برسانید و بفهمید که آخر داستان بازی چی میشود و چه ویژگی های در مرحله های آخر به بازی اضافه میشود. همچنین میتوانید با این روش تجربه خود را در استراتژی سرور اصلی هم بیشتر کرده و رقیب های خود چه در نسخه آفلاین چه در نسخه آنلاین شکست دهید.

آموزش نصب بازی شادو فایت ۲ هک شده

– ابتدا فایل نصبی بازی رو از پایین صفحه دانلود کرده و در گوشی خود بصورت کامل نصب کنید. ولی بعد نصب اصلا به هیچ وجه بازی رو اجرا نکنید و ادامه آموزش زیر رو انجام دهید.

– فایل دیتای بازی رو بصورت کامل دانلود کرده و به کمک نرم افزار های فشرده مثل Rar For Android از حالت فشرده خارج کنید. بعد پوشه داخل دیتارو در مسیر پوشه Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی رو اجرا کرده و از نسخه بینهایت شادو فایت ۲ لذت ببرید.

4/5 ( 6 نظر )
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.