دانلود هک فورتنایت اندروید بدون نیاز به روت

دانلود هک فورتنایت اندروید بدون نیاز به روت

Fortnite-Hack-In-Game-1Fortnite-Hack-In-Game-2Fortnite-Hack-In-Game-3

هک فورتنایت اندروید بدون نیاز به روت

بازی محبوب فورتنایت برای گوشی های ضعیف و مدل پایین

هک فورتنایت با خیلی ابزار ها امکان پذیر میباشد ولی اکثرا باعث بن شدن اکانت میشود و خیلی هم اینکار سخت میباشد ولی ما در این صفحه یک نسخه ادیت شده ای از فورتنایت رو امروز برای کاربران عزیز آماده کرده ایم که این نسخه هیچ آسیبی بر روی گوشی شما نمیزند و در گوشی های مدل پایین به گفته سازنده این نسخه ادیت شده فورتنایت به راحتی نصب میشود. با این هک فورتنایت به راحتی اگر گوشی شما ضعیف و یا مدل پایین میباشد این نسخه رو نصب کرده و از بازی کردن این بتل رویال جهانی لذت ببرید و یک بتل رویال کاملا واقعی و بیش از حد پرطرفدار رو تجربه کنید. امیدواریم این نسخه مورد رضایت کاربران عزیز قرار بگیرد.

دانلود هک فورتنایت اندروید بدون نیاز به روت

این نسخه بازی فورتنایت کاملا ادیت شده یا همان دستکاری شده است و توسط یک افرادی خاصی این نسخه کاملا عرضه شده است تا گوشی هایی که با این بازی سازگاری ندارند این بازی رو با کمک این ادیت نصب کنند و از صحنه های آن لذت ببرند. طبق گفته هایی که در انجمن این بازی خواندیم خیلی ها که حتی گوشی خیلی ضعیفی هم داشتن توانسته بودن توسط همین نسخه ادیت شده این بازی رو نصب کنند و حتی به راحتی بدون هیچ ارروری وارد بازی شوند.

در این هک فورتنایت کمی کیفیت بازی کم شده و اررور سازگار نبودن گوشی در داخل بازی هم بصورت کامل حذف شده است یعنی یه نوع بازی رو دور زدن تا گوشی های مدل پایین هم بتواند با کیفیت کم این بازی رو نصب کرده و بدون هیچ مشکلی اجراش کنند. شما هم اگر نسخه اصلی بازی رو نصب کردید و اررور سازگار نبودن گوشی خود را مشاهده کردید پس حتما یکبار این نسخه رو تست کنید و امیدواریم این مشکل در گوشی شما هم درست شود و بتوانید وارد دنیای فورتنایت شوید.

ویژگی های هک فورتنایت برای اندروید:

  • حذف شدن اررور سازگار نبودن گوشی
  • کم شدن کیفیت بازی و بالا رفتن سرعت
  • نصب در گوشی های مدل پایین
  • نصب آسان و بدون نیاز به روت
  • گرافیک خوب و کاملا راضی کننده

آموزش نصب و هک بازی فورتنایت

برای نصب این هک هیچ نیاز به روت یا برنامه خاصی ندارید فقط حتما قبل نصب اگر نسخه اصلی بازی رو دارید آن را حذف کرده و بعد این نسخه رو نصب کنید تا مشکلی بوجود نیاد. این رو هم باید اضافه کنیم که امکانش هست که این نسخه هم در برخی از گوشی ها کار نکند چون سنگینی بازی انقدری هم سبک نشده است که باز هم در خیلی از گوشی های ارزون قیمت هم کار کند ولی امیدواریم با گوشی شما کاربران عزیز سازگاری داشته باشد و کار کند.

5/5 ( 3 نظر )
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.