DigDeep Image Recovery 3.1.1 – دانلود نرم افزار ریکاوری عکس های پاک شده اندروید

DigDeep Image Recovery 3.1.1 – دانلود نرم افزار ریکاوری عکس های پاک شده اندروید

DigDeep-Image-Recovery-1DigDeep-Image-Recovery-2DigDeep-Image-Recovery-3

دانلود نرم افزار نرم افزار ریکاوری عکس های پاک شده اندروید

برگرداندن عکس های پاک شده گوشی بدون نیاز به روت کردن

DigDeep Image Recovery یک نرم افزار ریکاوری عکس های پاک شده در گوشی های اندروید میباشد که این نرم افزار بصورت کامل میتوانید بدون نیاز به روت خیلی از عکسایی که در گوشی های مختلف حذف شده است رو بازگردانی کرده و دوباره به گالری شما اضافه کند. برنامه خیلی قابلیت های خوبی دارد که یکی از این قابلیت هاش مشاهده عکس های برگردانده شده قبل ذخیره کرده میباشد که میتوانید هر عکس که توسط این نرم افزار DigDeep Image Recovery برگردانده شده است رو قبل ذخیره کردن در گالری خود مشاهده کرده و هر کدام رو که دوست دارید و یا دنبالش بودید رو در گالری خود بصورت مستقیم سیو کنید. پس برای برگرداندن عکس های حذف شده در گوشی خود با سایت گو اپس همراه باشید.

دانلود نرم افزار نرم افزار ریکاوری عکس های پاک شده اندروید

کار با نرم افزار DigDeep Image Recovery خیلی آسان میباشد و هرکسی که حتی دانش خیلی خوبی هم ندارد میتواند از طریق این نرم افزار خیلی ساده هر عکسی که حذف شده است رو بازگردانی کند. فقط دقت کنید که درسته این نرم افزار بدون روت هم کار میکند ولی اگر عمر حذف شدن عکس شما بیشتر باشد بدون روت این نرم افزار نمیتواند این عکس هارو دوباره ریکاوری کنید و در این صورت هم باید گوشی خود را روت کنید تا این نرم افزار بتواند عکس های خیلی قدیمی حذف شده رو هم ریکاوری کند.

این نرم افزار ریکاوری عکس های پاک شده از تمامی فرمت های مختلف عکس پشتیبانی میکند و به سریع ترین سرعت عکس های پاک شده رو بازگردانی میکند. فقط دقت کنید که این نرم افزار برای ریکاوری عکس های حذف شده ساخته شده است و نمیتواند فایل های دیگری هم مثل فیلم و غیره رو هم ریکاوری کنید. تنظیمات خاصی هم نیازی نیست که روی برنامه انجام دهید و تنظیمات اصلی برنامه خیلی خوب میباشد و اصلا روی این تنظیم ها دست نزنید.

ویژگی های نرم افزار DigDeep Image Recovery ریکاوری عکس های پاک شده اندروید :

  • ریکاوری کردن عکس های پاک شده قدیمی و جدید
  • برگرداندن عکس های حذف شده با سرعت خیلی زیاد
  • مشاهده تمامی عکس های برگردانده شده قبل ذخیره کردن
  • امکان ذخیره سریع عکس ها در گوشی 
  • کاملا کاربردی و آسان در استفاده برای همه
  • محیط کاملا ساده و خیلی راحت
  • بدون نیاز به روت در بازگردانی عکس های پاک شده
4/5 ( 1 نظر )
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.