Crowd City v1.3.0 – دانلود بازی جالب جمعیت شهر اندروید + مود

Crowd City v1.3.0 – دانلود بازی جالب جمعیت شهر اندروید + مود

Crowd-City-1Crowd-City-2Crowd-City-3

دانلود بازی Crowd City جمعیت شهر برای اندروید

به همراه نسخه مود شده و بدون تبلیغات بازی

Crowd City یک بازی واقعا متفاوت است که توسط سازنده معروف voodoo ساخته شده و برای هر دو پلتفرم اندروید و آیفون بصورت کاملا رایگان عرضه شده است. مطمعن باشید اولین بازی در گوشی های اندروید میباشد که در این سبک طراحی شده است یعنی هیچ بازی شبیه این نمیتوانید از هیچ جایی پیدا کنید بخاطر همین ارزش بازی کردن Crowd City خیلی بیشتر میباشد و بهترین سرگرمی هم برای هر سنی به ارمغان میاورد. اگه شما هم طرفدار بازی های خاص و متفاوت اندروید هستید حتما از این بازی یکبار استفاده کرده و متفاوت بودن آن را تجربه کنید. شاید با نگاه کردن تصاویر این بازی گیم پلی آن مورد علاقه شما قرار نگیرد ولی با یک دقیقه بازی کردن Crowd City مطمعن باشید شما هم طرفدار این بازی زیبا میشوید که امروز بخاطر شما عزیزان این بازی رو در سایت گو اپس قرار داده ایم.

دانلود بازی Crowd City جمعیت شهر برای اندروید

بازی در سبک یک نوع پازل میباشد ولی این پازل بصورت واقعی طراحی شده است. شما در داخل شهر یک گروهی از مردم رو تشکیل میدهید و گروه های دیگر که دشمن شما هستند و مثل شما در شهر دنبال بیشتر کردن نفرات خود هستند باید رقابت کنید. شما باید داخل شهر به جاهای مختلف حمله کرده و دشمنان خود را نابود کنید و مردم گروه های دیگر با قابلیت های خود به گروه خود باعث شوید عضو بشوند تا قدرت گروه شما چند برابر بیشتر شود. انواع گروهایی مثل هکرها ،ویروسی ها هم در بازی موجود میباشند که باید این هارو هم از بین ببرید تا باعث نشوند گروه شما رو به نابودی کشیده شود.

بازی خیلی جالب میباشد و پیشنهادی ما هم برای تمامی کاربران عزیز سایت هم میباشد. این بازی نسخه مود هم دارد که ما در این صفحه مود بازی Crowd City رو هم بصورت رایگان قرار داده ایم که قابلیت های متفاوتی رو از نسخه اصلی دارا میباشد. مثال در نسخه اصلی تبلیغاتی اذیت کننده ای وجود دارد که با نصب نسخه مود این تبلیغات حذف میشود و میتوانید این بازی زیبای Crowd City رو بدون تبلیغات به راحتی بازی کنید و به بهترین شکل ساعت های خود را سرگرم کنید.

ویژگی های بازی Crowd City برای اندروید:

  • انجام حرکات مختلف برای بیشتر کردن جمعیت
  • دارا بودن چندین گروه متفاوت
  • دارا بودن گروهای غشمگین ،هکر و غیره
  • امکان بازی با دوستان خود
  • گرافیک عالی و مناسب هر سنین
  • گیم پلی واقعا متفاوت و اولین بار در این سبک

بازی Crowd City اندروید بصورت آنلاین

بازی اندروید Crowd City بله بصورت آنلاین هم اجرا میشود و در یک شهر چندین گروه به هم دیگر برای رقابت آماده میشوند و هرکسی اگر در آخر بازی بیشترین جمعیت و محبوبیت در شهر رو بر خود جذب کند در آخر پیروز بازی میشود که در آخر هم میتوانید امتیاز و تعداد جمعیت های رقیب خود را هم مشاهده کنید و بفهمید که با چه روش و چه تکنیک هایی این همه جمعیت برای خود جذب کردن و حتی گروه شمارو هم با این روش ها نابود کردن و پیروز بازی شدند. میتوانید با دوستان خود هم بازی رو استارت کنید و در جمع کردن نفرات بیشتر به همدیگر کمک کنید و رقیب های خود را هم دوتایی شکست دهید.

4/5 ( 2 نظر )
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.