Clash-of-Clans-Prvite-Server-1Clash-of-Clans-Prvite-Server-2Clash-of-Clans-Prvite-Server-3

دانلود کلش اف کلنز هک شده رایگان بدون روت

نسخه بینهایت و نامحدود جم هک کلش اف کلنز با قابلیت کلن وار

کلش اف کلنز هک شده بازی محبوب پرطرفدار استراتژی است. این صفحه مخصوص سرور های هک کلش اف کلنز میباشد که انواع سرور ها با ویژگی های متفاوت رو در  این صفحه بصورت کاملا رایگان قرار داده ایم. در این نسخه ها جم و منابع نامحدود میباشد یعنی هرچقدر هم استفاده کنید این جم های بازی تموم نمیشود تمامی قابلیت هایی که دوست دارید تو نسخه اصلی پیدا کنید رو در این نسخه تست کرده و از بازی کردن نسخه نامحدود کلش اف کلنز لذت ببرید. همیشه جدیدترین و بهترین سرور هارو از سایت گو اپس دنبال کنید. هر نسخه ای که در این صفحه موجود است هر کدوم یک ویژگی خاص و یک رمز های متفاوت رو دارا میباشند در برخی از این سرور ها مثلا شکل و ظاهر تاون هال و ساختمان های دیگر فرق دارد و در برخی هم قابلیت کلن وار هم موجود میباشد و برای اولین بار یک سروری هم قرار دادیم که دیواری های قدیمی آبی رنگ هم در داخلش موجود است.

دانلود کلش اف کلنز هک شده رایگان بدون روت

این نسخه ها قابلیت هایی مثل کلن وار، اتک زدن، سینگل مپ و سایر ویژگی هارو دارا میباشند پس میتوانید از تمامی این قابلیت ها بصورت رایگان استفاده کنید. بعضی از سرور ها فان میباشند. یعنی مثال بعضی هاش قابلیت ساخت سرباز نامحدود رو هم دارا میباشند یا تاون هال آنها فرق دارد و یه مود های جالبی به بازی اضافه کرده اند که باعث میشوند تا هرکسی با این مود ها بیشتر سرگرم شوند و همچنین بیشتر از این بازی ها لذت ببرید.

هر ویژگی خاص و متفاوت بودن سرور هارو در پایین همین صفحه کلش اف کلنز هک شده میتوانید مشاهده کنید و از قابلیت های خاصی که هر سرور برای خودش ساخته است باخبر شوید. دقت کنید هیچ کدوم از این سرور ها به هم دیگه ربطی ندارند یعنی هر کدوم توسط یک نفر خاصی پشتیبانی میشوند و قابلیت نصب همزمان در کنار همدیگر رو دارا میباشند. همه سرور هارو میتوانید بصورت یکجا نصب کرده و از ویژگی های آن ها باخبر شوید. همچنین این سرور ها هیچ آسیبی هم بر روی اکانت اصلی شما نمیرسانند.

ویژگی های هک کلش اف کلنز بدون نیاز به روت:

 • جم و منابع نامحدود و بینهایت
 • بدون نیاز به روت و برنامه خاص دیگر
 • قابلیت اتک زدن در سینگل مپ و آنلاین
 • امکان ساخت کلن و دعوت کردن دوستان خود
 • چت گلوبال فارسی و خارجی
 • امکان استارت زدن کلن وار جهانی
 • دارا بودن دهکده دوم
 • امکان ارتقا تمامی قسمت های قلعه
 • بدون اتمام جم و منابع
 • پشتیبانی کامل از زبان فارسی

برای دانلود هر نسخه هک شده کلش اف کلنز با کلیک روی اسم آن میتوانید همان نسخه رو با لینک مستقیم بدون هیچ مشکلی دریافت کنید. در صورت مشاهده اررور بروزرسانی لطفا گزارش دهید تا نسخه جدید رو قرار دهیم. این سرور های هک کلش هر هفته روز های شب جمعه حتما نسخه جدید رو ارائه میدهند که ما هم سعی میکنیم تا در کمترین زمان ممکن جدیدترین ورژن های این نسخه هارو در سایتمان قرار دهیم تا شما دوستان عزیز که از این نسخه ها استفاده میکنید به راحتی آپدیت جدید رو از این صفحه هک کلش اف کلنز دریافت کرده و از قابلیت های جدید استفاده کنید.

پس همیشه روز های شنبه یا شروع هر هفته میتوانید با مراجعه به این صفحه سایت آپدیت های جدید هر سروری که دارید استفاده میکنید رو دریافت کرده و بدون هیچ مشکلی روی اکانت قبلی خود نصب کنید. اگر از سرور های دیگری مثل هک برول استارز و یا هک کلش رویال هم استفاده میکنید پس آپدیت جدید این سرور هارو هم میتوانید از سایت گو اپس همزمان با انتشار نسخه جدید دریافت کنید.

لینک دانلود سرور های کلش اف کلنز هک شده بدون روت

آپدیت سرور ها در تاریخ ۱ مهر ماه ماه برای اولین بار در سطح وب قرار داده شد با ورژن های ۱۰٫۳۲۲٫۱۲ تا ۱۱٫۶۵۱٫۵۹

دانلود سرور کلش اف پارادایز Clash of Paradise آپدیت ۱ مهر ماه

دانلود سرور کلش اف لایت Clash of Light آپدیت ۱ مهر ماه

دانلود سرور مدل قدیمی کلش اف لایت Clash of Light Old آپدیت ۱ مهر ماه

دانلود سرور کلش اف هیرو Clash of Hero آپدیت ۱ مهر ماه

دانلود سرور قدیمی کلش اف هیرو Clash of Hero Old 

دانلود سرور پلنیکس Plenix Clash

دانلود سرور کلش اف ایمورتال Clash of Immortal

دانلود سرور ایرانی کلش اف جادوئی بصورت رایگان

دانلود سرور یک کلش اف مجیک Clash of Magic

دانلود سرور دوم کلش اف مجیک Clash of Magic S2

دانلود سرور نال کلش Null Clash

دانلود سرور میرو کلش Miro Clash

دانلود سرور کلش اف سولز Clash of Souls

ویژگی تمامی نسخه های هک شده کلش اف کلنز 

ویژگی سرور ایرانی کلش اف جادوئی: این سرور بصورت کامل توسط یک سازنده ایرانی پشتیبانی میشود و چون سرور های این نسخه در ایران میباشد بخاطر همین سرعت این نسخه خیلی بهتر است و کمتر در داخل بازی اررور های کند بودن سرعت دیده میشود. این نسخه کاملا شبیه نسخه اصلی بازی میباشد و تنهاترین سرور موجود در زمینه کلش اف کلنز هک شده است که بصورت منظم ورژن های جدید نسخه اصلی رو در سرور خود آپدیت میکند.

ویژگی سرور کلش اف پارادایز: با قابلیت جم و منابع بینهایت نامحدود ،دارای بیلدر بیس دومی بدون مشکل اتک و پریدن به بیرون ،قابلیت استارت زدن کلن وار جهانی و معمولی بصورت کاملا واقعی ،امکان سرباز بینهایت و نامحدود ،دارا بودن برج های دفاعی جدید مثل برج دفاعی دراگون, برج دفاعی آرچر کینگ, و غیره و این سرور از رمز های تقلبی در پایین صفحه بصورت کامل پشتیبانی میکند.

کلش هک شده پارادایز با قابلیت کلن وار کلش هک شده پارادایز با قابلیت ساخت برج های دفاعی عجیب کلش اف کلنز هک شده پارادایز با قابلیت ساخت سرباز بینهایت

ویژگی سرور کلش اف لایت: این سرور کلش اف کلنز هک شده محبوب ترین سرور هک شده کلش اف کلنز میباشد که قابلیت ساخت کلن وار ،جم بینهایت ، ذخیره کردن اکانت بازی بدون حذف شدن ،همیشه فعال و بدون قطعی اتصال رو دارا میباشد و همچنین این سرور هم بصورت نسخه قدیمی با دیوار های آبی و هم بصورت جدیدترین نسخه کلش اف کلنز هر دفعه در آپدیت خود را عرضه میکند.

ویژگی سرور کلش اف هیرو: این سرور دقیق مثل نسخه اصلی میباشد و تمامی قابلیت های جدیدترین ورژن های کلش اف کلنز رو هم دارا میباشد. مثال تاون هال ۱۲ و دیگر قابلیت های جدید که تازگیا به کلش اف کلنز اضافه شده است رو میتوانید در این نسخه مشاهده کرده و بصورت کاملا رایگان استفاده کنید. این سرور همیشه جدیدترین قابلیت های کلش اف کلنز رو در نسخه های خودش سریعتر از همه قرار میدهد و یک سرور محبوب هم میباشد.

ویژگی سرور پلنیکس کلش: این سرور از اولای کلش اف کلنز موجود میباشد و تمامی قابلیت های جالب که از کلش اف کلنز حذف شده است رو هم دارا میباشد. جم بینهایت، دیوار های آبی، جنگ های کلن وار قدیمی و غیره رو میتوانید در این سرور مشاهده کنید. این سرور اکثرا در هر ماه یکبار آپدیت میدهد.

ویژگی سرور کلش اف ایمورتال: این سرور قابلیت افزایش کاپ و لول رو دارا میباشد هرچقدر در حمله های خود موفق باشید در این سرور همان قدر هم میتوانید کاپ و لول خود را افزایش دهید. همچنین این سرور قابلیت ساخت بیس دوم رو هم دارا میباشد و مشکلی مثل اتک نزدن در دهکده دوم رو ندارد.

ویژگی سرور کلش اف مجیک: یک سرور جالب و متفاوت از همه در این سرور تمامی قابلیت های مثل ساخت سرباز بینهایت ،ساخت ساختمان بینهایت ،کلن وار و ساخت کلن اصلی ،جم نامحدود ،اضافه کردن ساختمان های عجیب و غیره رو دارا میباشد. سرور کلش اف مجیک یکی از قدیمی ترین سرور های هک کلش اف کلنز میباشد که هیچ وقت این سرور قطع نشده است و چندین سال هم میباشد که فعالیت میکند.

ویژگی های سرور نال کلش: این سرور هک کلش اف کلنز دقیق مثل نسخه اصلی میباشد و تمامی ویژگی های جالب مثل چلنچ در دهکده دوم ، افزایش کاپ ، کلن وار واقعی ، ساخت تمامی نیروی های کلش اف کلنز رو بدون هیچ مشکلی دارا میباشد. اگر در اجرای این نسخه به اررور باز نشدن سرور برمیخورید پس باید برای وارد شدن به این نسخه ای پی خود را از کشور ایران به کشور های اروپایی تغییر دهید.

ویژگی سرور کلش اف میرو: حتما شما هم دوست دارید که تاون هال عجیب یا سرباز های متفاوت ساختمان های جالب رو داشته باشید پس این سرور مخصوص کسانی میباشد که از شکل ظاهری کلش اف کلنز خسته شده اند و دنبال یک سرور فان میباشند. در کلش اف میرو کلا همه چی فرق دارد و یک سرگرمی جالب برای تمامی طرفداران کلش اف کلنز محسوب میشود.

ویژگی های سرور کلش اف سولز: هرچقدر هم از این سرور کلش اف کلنز هک شده تعریف کنیم کم است، این سرور درسته بخاطر شلوغ بودنش بعضی موقع ها لود نمیشود ولی یک نسخه فوق العاده حرفه ای و زیبا میباشد. قابلیت های نسخه اصلی کلش اف کلنز و قابلیت های کلش اف کلنز متفاوت مثل برج های دفاعی خنده دار ،تاون هال های جالب ،کلن وار مثل سرور اصلی و غیره رو دارا میباشد.

توجه: ما در موقع توضیح دادن ویژگی این سرور ها قابلیت های جم بینهایت یا بیس دوم و غیره رو درج نکردیم چون این قابلیت ها در تمامی سرور ها موجود میباشد و نیازی نبود که دوباره بنویسیم. ما سعی کردیم قابلیت های ویژه هر سرور رو درج کنیم تا بیشتر با این سرور ها آشنا شوید.

کد های تقلبی کلش اف کلنز هک شده مخصوص تمامی سرور ها

برای وارد کردن این کد ها کافیه قسمت چت گلوبال رو باز کنید و هر رمزی رو که میخواهید رو در قسمت چت گلوبال نوشته و ارسال کنید تا همان رمز بصورت کامل در اکانت شما فعال شود. میتوانید مقدار هر رمز رو با تغییر دادن اعداد بیشتر یا کمتر کنید.

دستور cut/ : تمامی درخت ها موانع ها و غیره حذف میشود.

دستور easy/ : میتوانید بازی رو به اخرین لول رسانده و از یک اکانت لول آپ بالا استفاده کنید.

دستور suicidal/ : با این کد میتوانید به اکانت خود حمله کرده و مپی رو که درست کردید رو تست کنید.

دستور upgrade/ : با این کد تمامی ساختمان های ساخته شده به آخرین لول موجود ارتقاء داده میشوند.

دستور th 9/ : با تغییر دادن عدد ۹ میتوانید تاون هال خود را به هر کدوم از تاون هالی که دوست دارید تغییر دهید.

دستور refill/ : در صورت اتمام منابع از این کد استفاده کرده و دوباره منابع خود را بیشتر کنید.

دستور tsarbomba/ : با این کد بازی رو به حالت صفر بازگردانی کنید.

Setscore id/ : با این کد میتوانید کاپ خود را افزایش دهید بجای id مقدار کاپ رو اضافه کنید.

کاربران عزیز سایت گو اپس در صورت داشتن هرگونه مشکل در مورد این نسخه های کلش اف کلنز هک شده میتوانید از پشتیبانی سایت با ارسال کامنت در زیر همین صفحه مشکل خود را حل کرده و از بازی کردن این نسخه های جالب لذت ببرید.


 

 

 

 

 

3.6/5 ( 29 نظر )
دیدگاه کاربران 190
 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دانیال در یکشنبه , 23 فوریه 2020 گفته :

آقا چطوری دانلود کنم؟

مجتبی در شنبه , 22 فوریه 2020 گفته :

داداش این اولی بروز رسانی می خواهد رسیدگی کنید باز نمی کنه

امیر علی در یکشنبه , 22 دسامبر 2019 گفته :

سلام به دست اندرکاران بزرگ من کلش اف ایمورتلز رو نصب کردم تا چند روز نیومد بعد این کلش رو نصب کردم ولی اومد چرا اینجوری شد

امیر در یکشنبه , 15 دسامبر 2019 گفته :

سلام لطفا همشو اپدیت کنید

امیر محمد در پنج‌شنبه , 26 سپتامبر 2019 گفته :

سلام میشه کلش زامبی هم بزارین

امیر محمد در پنج‌شنبه , 26 سپتامبر 2019 گفته :

نه

محمد در شنبه , 21 سپتامبر 2019 گفته :

سلام وقتی بازی کردیم ساختمان چیدمان کردیم بعد بریم بیرون بازی از اول نمیاد

goadmin در چهارشنبه , 25 سپتامبر 2019 گفته :

یبار پاک کردن داده ها کنید درست میشه

امیر محمد در سه‌شنبه , 17 سپتامبر 2019 گفته :

تو کدوم سرور میشه وار زد

goadmin در سه‌شنبه , 17 سپتامبر 2019 گفته :

سلام تو سرور های اولی اکثرا تو همشون این قابلیت وجود داره

ارین در یکشنبه , 15 سپتامبر 2019 گفته :

رمز ها عمل نمیکنه

goadmin در یکشنبه , 15 سپتامبر 2019 گفته :

سلام تو کدوم سرور میزنید؟

....amirali در یکشنبه , 8 سپتامبر 2019 گفته :

من یه کلش بروز رسانی شده میخوام که مشکل رفتن به کلن و وار زدن و رک پر کردنو … و مشکل اتک زدن در دهکده ی دوم هم نداشته باشه کدومو دانلود کنم

goadmin در یکشنبه , 8 سپتامبر 2019 گفته :

تا الان کدومشو شما تست کردین بگید تا راحتر راهنماییتون کنم؟

امیر در شنبه , 7 سپتامبر 2019 گفته :

سلام بوم بیچ هک شده هم بزارید

goadmin در شنبه , 7 سپتامبر 2019 گفته :

به زودی قرار میدم

امیر در جمعه , 6 سپتامبر 2019 گفته :

سلام من کلش جادویی را دانلود کردم میرم دانلود بازیش را میزنم و دانلود بازیش تموم میشه میرم داخلش ارور اینترنت میده ولی اینترنت من قویه

goadmin در جمعه , 6 سپتامبر 2019 گفته :

سلام یکبار پاک کردن داده ها کنید درست میشه امیر جان

ali در جمعه , 6 سپتامبر 2019 گفته :

اینا که هیچ کدام که نیست

goadmin در جمعه , 6 سپتامبر 2019 گفته :

منظورتونو نفمیدم داداش

علیرضا در پنج‌شنبه , 5 سپتامبر 2019 گفته :

چطوری تمومش کردی سپهر بگو ماهم تموم کنین پز بدیم کلش هک شده نیس

goadmin در جمعه , 6 سپتامبر 2019 گفته :

روی اسم خودش تیکت بزنید تا به ایمیلش پیام بره

سپهر در پنج‌شنبه , 5 سپتامبر 2019 گفته :

این چه وعضشه کلش اف هیرو رو نصب کردم بعد یک مدت جم های تموم شد!!!!!😠😠😠

goadmin در پنج‌شنبه , 5 سپتامبر 2019 گفته :

مطمعنید تموم شد؟ اون همه جم رو چطور مصرف کردین؟

کوروش در پنج‌شنبه , 20 آگوست 2020 گفته :

خخخ چطوری تموم کردی

امیر در پنج‌شنبه , 5 سپتامبر 2019 گفته :

سلام کلش اف زامبی هک گذاشتید

goadmin در پنج‌شنبه , 5 سپتامبر 2019 گفته :

سلام نه فعلا داداش

حسین در دوشنبه , 2 سپتامبر 2019 گفته :

غیر از کلش جادویی کدومش نصب کنم ک وقتی نصب کردم فورا برم توش بدون بروزرسانی در ضمن کاپ هم بده

goadmin در سه‌شنبه , 3 سپتامبر 2019 گفته :

سلام کلش اف لایت رو نصب کن حسین جان

امیر در دوشنبه , 2 سپتامبر 2019 گفته :

سلام لطفا کلش اف زامبی هک هم بزارید

goadmin در دوشنبه , 2 سپتامبر 2019 گفته :

چشم نگاه میکنم اگه باشه میذارمش

arash در شنبه , 31 آگوست 2019 گفته :

آیا نسخه لایت خوبه؟

goadmin در شنبه , 31 آگوست 2019 گفته :

بله عالی هستش

نجلا در شنبه , 31 آگوست 2019 گفته :

ایول آپدیت هارو گذاشتین عالی هستین بخدا

goadmin در شنبه , 31 آگوست 2019 گفته :

ممنون لطف دارین

محمد رضا در سه‌شنبه , 27 آگوست 2019 گفته :

من فکر نکنم سرور لایت بی نهایت باشه چون سکه هاش یک روزه تموم میشه و جم ها لطفا دلیلش رو بگید

goadmin در سه‌شنبه , 27 آگوست 2019 گفته :

سلام جم ها فکر نمیکنم تموم بشه و منابع رو هم میتونید از طریق جم بینهایت خرید کنید

aydin در دوشنبه , 26 آگوست 2019 گفته :

عالین خیلی خوشم اومد ممنون از ادمین

goadmin در دوشنبه , 26 آگوست 2019 گفته :

خواهش میکنم آیدین جان

علیرضا در شنبه , 24 آگوست 2019 گفته :

انروید ۴٫۴٫۲ فضا هم ۴ گیگ

علیرضا در پنج‌شنبه , 22 آگوست 2019 گفته :

سلام من هر چی دان میکنم بعد میزنم نصب میگه برنامه نصب نشد

goadmin در پنج‌شنبه , 22 آگوست 2019 گفته :

موقع نصب اررور امنیتی میده براتون؟ و جای خود را هم چک کنید ببینید فضای کافی برای نصب دارید و اندروید شما چند میباشد؟

مهدی در چهارشنبه , 21 آگوست 2019 گفته :

کلش اف زامبی هک شده بدون نیاز به روت هم دارید دارید

goadmin در چهارشنبه , 21 آگوست 2019 گفته :

اگه بخواین میتونیم پیدا کنیم و قرار بدیم

مهدی در یکشنبه , 18 آگوست 2019 گفته :

سلام همین الآن نسخه پارادایز دالنود کردم نمیاد نمیاد نمیاد نمیاد

goadmin در یکشنبه , 18 آگوست 2019 گفته :

چه ارروری میده براتون؟

حمید رضا در یکشنبه , 18 آگوست 2019 گفته :

سلام من کلش لایت رو تازه ریختم ولی باز نمیشه چه کار کنم درست بشه لطفا زود جواب منو بدید

goadmin در یکشنبه , 18 آگوست 2019 گفته :

سلام چه ارروری میده براتون بگید راهنمایی میکنم

امید در شنبه , 17 آگوست 2019 گفته :

من کلش اف پارادیزو را دانلود کردم اما خطای زیر رو میده👇
خطای ورود به سیستم
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید (۳۷۶۲۲۴۳۶)
دوباره امتحان کنید

goadmin در شنبه , 17 آگوست 2019 گفته :

سلام یکبار پاک کردن داده هاش کنید درست میشه

مهدی در شنبه , 17 آگوست 2019 گفته :

هیچ کدام نمیاد اررور بروزرسانی یا منویسه خطا ورود به سیستم

goadmin در شنبه , 17 آگوست 2019 گفته :

کی دانلود کردین آپدیت جدیدشونو امشب قرار دادیم آیا آپدیت های جدید رو دانلود کردید؟

soheila در شنبه , 17 آگوست 2019 گفته :

اوه عالیه خیلی خوشم اومد مرسی

پویا در سه‌شنبه , 13 آگوست 2019 گفته :

با سلام خدمت دست اندرکاران سایت زیباتون میخواستم بگم که من کلش مجیک رو دانلود کردم ولی یه شماره مینویسه و میگه بروز رسانی خواهشا جواب بدین بازم ممنونم از سایت خوبزرگ شما

goadmin در سه‌شنبه , 13 آگوست 2019 گفته :

پویا جان تو اون یکی کامنتتون جواب دادم

پویا در سه‌شنبه , 13 آگوست 2019 گفته :

با سلام خدمت دست اندرکاران سایت زیباتون میخواستم بگم که من کلش مجیک رو دانلود کردم ولی یه شماره مینویسه و میگه بروز رسانی خواهشا جواب بدین بازم ممنونم از سایت خوبتون

goadmin در سه‌شنبه , 13 آگوست 2019 گفته :

سلام احتمالا نسخه جدیدی رو ارائه داده از سرور های دیگه استفاده کنید تا ما هم آپدیت اون سرور رو قرار بدیم

احسان در سه‌شنبه , 6 آگوست 2019 گفته :

من کلش جادوئی را دانلود کردم اما میگوید که سرور در دسترس نیست چی کار کنم باز نمیکند لطفا کمک کنید تشکر!

goadmin در سه‌شنبه , 6 آگوست 2019 گفته :

یبار دیگه امتحانش کنید میاد

مبین در شنبه , 3 آگوست 2019 گفته :

کدومش خوبه

مبین در شنبه , 3 آگوست 2019 گفته :

کدومشون نیزویه عجیبی داره

goadmin در دوشنبه , 5 آگوست 2019 گفته :

نسخه های پارادایز

goadmin در دوشنبه , 5 آگوست 2019 گفته :

همشون خوبه

محمدرسول در جمعه , 2 آگوست 2019 گفته :

سلام میگم سرور لایت اپدیت میخواد چکار کنم

goadmin در دوشنبه , 5 آگوست 2019 گفته :

قرار دادم داداش

محمدرسول در پنج‌شنبه , 1 آگوست 2019 گفته :

سلام میگم سرور لایت اپدیت میخواد گوشی منم جی۶ ۲۰۱۸ هست

goadmin در دوشنبه , 5 آگوست 2019 گفته :

سلام قرار داده شد

مهدی در دوشنبه , 29 جولای 2019 گفته :

کدوم را دانلود کنیم به محض انکه دانلود کردم بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟

goadmin در دوشنبه , 5 آگوست 2019 گفته :

کلش اف لایت

امیر محمد در جمعه , 26 جولای 2019 گفته :

سلام اپدیت میخاد

goadmin در جمعه , 26 جولای 2019 گفته :

چشم به زودی قرار میدیم امشب

mahdi در چهارشنبه , 24 جولای 2019 گفته :

من ایرانی شو دانلود کردم گفت متوقف شد

goadmin در جمعه , 26 جولای 2019 گفته :

یبار پاک کردن داده ها کنید درست میشه

علی در چهارشنبه , 24 جولای 2019 گفته :

ببخشید من کلش جادویی رو نصب کردم و خواستم سرور سوم نصب کنم میگه مشکلی در این سرور دارد خواهشن بگید چجوری نصب کنم سرور سومو

goadmin در جمعه , 26 جولای 2019 گفته :

چه مشکلی دارد؟

محمد در دوشنبه , 22 جولای 2019 گفته :

رمز کاپ چیست لطفا میگویید؟

goadmin در جمعه , 26 جولای 2019 گفته :

Setscore id/

عرفان در پنج‌شنبه , 18 جولای 2019 گفته :

خیلی خوبه فقط نمیدونم کاپ می ره بالا یا نه

goadmin در دوشنبه , 22 جولای 2019 گفته :

رمز کاپ رو بزنید میره

Dania در پنج‌شنبه , 20 ژوئن 2019 گفته :

سلام من پااردیس رو دانلود کردم وهمش مینویسه بروز رسانی

goadmin در پنج‌شنبه , 20 ژوئن 2019 گفته :

تازه آپدیتش قرار داده شد مطمعنید همچین ارروری میده؟

محسن در سه‌شنبه , 18 ژوئن 2019 گفته :

ایرانیش عالیه فقط یک مشکل داره اونم اینه که خیلی خیلی خلوته تو سایت های بزرگتر بزارید اینا رو ممنونم لطفا جوابمو بدین

goadmin در چهارشنبه , 19 ژوئن 2019 گفته :

سلام خیلی وقته تو سایتای بزرگ هم قرار داده شده است

امیر در سه‌شنبه , 18 ژوئن 2019 گفته :

سلام لطفا نسخه nul’s clash. رو بزارید لطفا تروخدا

goadmin در چهارشنبه , 19 ژوئن 2019 گفته :

سلام چشم

Pouyan در دوشنبه , 17 ژوئن 2019 گفته :

بازی خوبی

امیرحسین در یکشنبه , 16 ژوئن 2019 گفته :

وقتی کلش جادوئی رو میریزی بعد میخوای دانلود کنی مینویسه دانلود نشد باید چکار کرد؟

goadmin در چهارشنبه , 19 ژوئن 2019 گفته :

درستش کردین؟

Alireza در شنبه , 15 ژوئن 2019 گفته :

چگون دانلود کنیم

goadmin در شنبه , 15 ژوئن 2019 گفته :

روی اسم هر نسخه کلیک بزنید دانلود میشه

محمد در جمعه , 14 ژوئن 2019 گفته :

باسلام من هر کلش هکی که نصب میکنم و وقتی واردش میشم میزنه که این درست دانلود نشده و باید از فروشگاه دانلود کنی همش رو میگم لطفا سریع تر راهنمایی کنید ممنون از سایت خوبتون

goadmin در شنبه , 15 ژوئن 2019 گفته :

یعنی اررور بروزرسانی میده براتون؟

SOLTAN در پنج‌شنبه , 13 ژوئن 2019 گفته :

کدوم کلش خوبه

goadmin در شنبه , 15 ژوئن 2019 گفته :

ایرانی

P∆B£Ø در دوشنبه , 10 ژوئن 2019 گفته :

چرا سرور ایرانی نمیاد هرچی میزنم ارور میده …بعد کدوم رو جز سرور ایرانی نصب کنم

goadmin در شنبه , 15 ژوئن 2019 گفته :

سرور های لایت خوبه و چه ارروری میده؟

محمد در دوشنبه , 10 ژوئن 2019 گفته :

خطای امنیتی میده همون کلش جادویی

goadmin در شنبه , 15 ژوئن 2019 گفته :

از نسخه های دیگه نصب کنید ببینید اونا هم همچین ارروری میده

Puya در دوشنبه , 10 ژوئن 2019 گفته :

سلام میکنم خدمت مدیر عزیز و کارکنان سایت عالیتون
میخاستم بگم که سرور پارادیز اپدید میخاد چطوری بروز کنم لطفا جواب بدین
بازم ممنونم از سایت عالیتون خسته نباشید

goadmin در شنبه , 15 ژوئن 2019 گفته :

سلام ممنون که خبر دادین چشم میذارم امشب حتما

پویا در دوشنبه , 10 ژوئن 2019 گفته :

سلام ممنونم از سایت عالیتون اولین سایتی هستین که کلش جادویی رایگان گزاشتید خیلی ممنونم ولی میخاستم بدون سرور دوم رونثب کنم یا اول رو بازم ممنونم از سایتتون

goadmin در شنبه , 15 ژوئن 2019 گفته :

فرق نداره پویا جان میتونی هردوش نصب کنی

هلنا در دوشنبه , 10 ژوئن 2019 گفته :

سلام چجوری باید داده ها رو پاک کنیم

goadmin در شنبه , 15 ژوئن 2019 گفته :

از قسمت تنظیمات و مدیریت برنامه ها روی هر برنامه کلیک کنید پاک کردن داده ها میاد

محمد در یکشنبه , 9 ژوئن 2019 گفته :

من کلش جادویی رو نصب کردم ولی هرچی میزنم نصب بازی دانلود میشه ولی همش رو صفره لطفا سریع تر راهنمایی کنید بعد میشه با این به کلن اکانت اصلی بری

goadmin در دوشنبه , 10 ژوئن 2019 گفته :

بازی رو یکبار پاک کردن داده ها کنید و بعد دوباره بزنید درست میشه

امیر در شنبه , 8 ژوئن 2019 گفته :

سلام.ببخشید چطوری پاک کردن داده ها کنم.؟زیاد وارد نیستم

goadmin در دوشنبه , 10 ژوئن 2019 گفته :

تو کامنت قبلیتون جواب دادم

هلو در شنبه , 8 ژوئن 2019 گفته :

معذرت میخواهم .اقعا خوب بود کاش کاپ و لول هم بالا می‌رفت من یک نظر دارم من از سایت دیگه کلش نالز رو دان کردم خیلی خوبه اون رو هم قرار بدید

goadmin در دوشنبه , 10 ژوئن 2019 گفته :

چشم به زودی قرار میدم

امیر در جمعه , 7 ژوئن 2019 گفته :

سلام.ممنون از بازی هاب عالیتون.من سرور ایرانی رو نصب کرزم وارد که شدم هک کلش رو نصب کردم با داده تلفن ولی هر چقدر صبر میکنم میزنه خطا در تجزیه دوباره زدم دانلود ۱۵ دقیقه صبر کردم بازم خطای تجزیه میزنه.تمام راهنمایی های داخل بازی رو هم خوندم بازم نشد.خوشم زگبا داده تلفن نصب میکنم که سریعتر نصب بشه ولی نمیشه.میخواستم بدونم حجمش خیلی زیاده یا مشکل از بازیه؟لطفا راهنمایی کنین.💔💔

goadmin در جمعه , 7 ژوئن 2019 گفته :

بازی رو یکبار پاک کردن داده ها کنید درست میشه

امیر در شنبه , 8 ژوئن 2019 گفته :

سلام میشه بگید چطوری زیاد وارد نیستم.ببخشید

goadmin در دوشنبه , 10 ژوئن 2019 گفته :

گوشیتون چی هست بگید توضیح بدم

علی در سه‌شنبه , 4 ژوئن 2019 گفته :

سلام مرسی از سایت خوبتون
من هر چی تا الان دانلود کردم موقع نصب سریع میگه نصب نشد
مشکلش چیه؟

goadmin در سه‌شنبه , 4 ژوئن 2019 گفته :

سلام اررور امنیت میده و نصب نمیشه؟

هلو در شنبه , 8 ژوئن 2019 گفته :

دمت گرم از سایتتون ولی مردم اسکل نیستن اون سرور ایرانی نیست خره سرور کلش میجیک ما رو اسکل کردی

goadmin در دوشنبه , 10 ژوئن 2019 گفته :

عزیز دلم اول دانلود بکن ببین ایرانی هست یا نه بعد تهمت بزن ممنون ما دروغ ندارم اسم اصلیشم کلش جادویی هست که پولیه ولی ما رایگان گذاشتیم البته با اجازه سازندش

Mohsen در یکشنبه , 2 ژوئن 2019 گفته :

سلام کلش پارادیس اپدیت میخواد

goadmin در یکشنبه , 2 ژوئن 2019 گفته :

به زودی قرار میدم ممنون که خبر دادین

عرفان در یکشنبه , 2 ژوئن 2019 گفته :

سلام کی اپدیت قرار میدین

goadmin در یکشنبه , 2 ژوئن 2019 گفته :

امشب عرفان جان

mani در شنبه , 1 ژوئن 2019 گفته :

کدوم بهتره دان کنم

goadmin در شنبه , 1 ژوئن 2019 گفته :

ایرانی بهتره

دانیال در جمعه , 31 می 2019 گفته :

میگم کدومشون بهتره

goadmin در جمعه , 31 می 2019 گفته :

همشون خوبه ولی ایران از همش بهتره

joker در جمعه , 31 می 2019 گفته :

سلام من هر نسخه ای نصب میکنم موقعی داخلش میرم ارور میده بعد رو دکمه که میزنم میره برای مدیریت برنامه داده هاش پاک کردم نشد به کارت حافظه زدم نشد توقف اجباری زدم نشد چیکار کنم

goadmin در جمعه , 31 می 2019 گفته :

ارروری که میده رو میشه بفرستید

بهنام در جمعه , 31 می 2019 گفته :

سلام چرا میزنم روی نصب کلش بینهایت جم دانلود نمیشه

goadmin در جمعه , 31 می 2019 گفته :

به درستی بزنید دانلود میشه مشکلی نداره

Mohammad folad در جمعه , 31 می 2019 گفته :

سلام دوستان من کلش هک شده میخام

سعید در جمعه , 31 می 2019 گفته :

سرور اخصاصی ایرانی کلش جادویتون از همه سرور ها بهتر بود
سرور های دیگه که اصلا بالا نمی اومد واسه من قطع بود.
لطفا سرور اختصاصی ایران رو لینک اول بزارید که ملت الکی سرور هایی که قطع هستش رو دانلود نکنن
۳۰۰ مگابایت الکی دانلود کردم بستم تموم شد

پارسا در پنج‌شنبه , 30 می 2019 گفته :

کدوشون اپدیت شده وارور نمیده

goadmin در پنج‌شنبه , 30 می 2019 گفته :

ایرانی

Amin در چهارشنبه , 29 می 2019 گفته :

سلام با تشکر کلش جادوئی ایرانی بهترینه خیلی باحاله

سعید در جمعه , 31 می 2019 گفته :

اره از دیشب که من نصبش کردم تا الان یکسره بازی کردم و قطعی نداشته سرعتشم خیلی خوبه

امیر در چهارشنبه , 29 می 2019 گفته :

با سلام خسته نباشید. سرور پارادایز رو که دانلود میکنم ۱/۴پر میشه بعد میگه نیاز به بروزرسانی داره ولی سرور ایرانیش عالیه دمتون گرم

goadmin در پنج‌شنبه , 30 می 2019 گفته :

خواهش میکنم و سرور پارادایز رو یکبار پاک کردن داده ها کنید و وارد بازی بشید درست میشه

##### در سه‌شنبه , 28 می 2019 گفته :

سلام من چند بار کلشو هک کردم ولی شما میدونید تو این نسخه هک کلش پارادیز نت بوک داره

goadmin در سه‌شنبه , 28 می 2019 گفته :

این به سرور اصلی ربطی نداره ها

arian در سه‌شنبه , 28 می 2019 گفته :

همشون اپدیت میخوان 😢😢😢😬😬😬😡😡😡😤😤😤

goadmin در سه‌شنبه , 28 می 2019 گفته :

آپدیت سرور های بالا تازه قرار داده شده است

nstrn در دوشنبه , 27 می 2019 گفته :

کدوم نسخه مثل بازی اصلی میشه همه کاری انجام داد

goadmin در دوشنبه , 27 می 2019 گفته :

سرور ایرانی

رضا در دوشنبه , 27 می 2019 گفته :

اف پارادایزش خوبه

goadmin در دوشنبه , 27 می 2019 گفته :

لام بله رضا جان خوبه

سپهر در دوشنبه , 27 می 2019 گفته :

سرور اختصاصی ایران از همه سرور هاتون بهتر بود.
قطعی نداره اصلا کلش جادویی

امیر محمد در یکشنبه , 26 می 2019 گفته :

کدوم دانلود کنم بهتره

goadmin در دوشنبه , 27 می 2019 گفته :

همشون بهترن امیر جان

قولاد در جمعه , 31 می 2019 گفته :

من میخواهم کلش رایگان داشته باشم اگر مدید بدید

goadmin در جمعه , 31 می 2019 گفته :

همشون رایگانه

محسن در شنبه , 25 می 2019 گفته :

عالیه

امیر محمد در شنبه , 25 می 2019 گفته :

کلش اف ایمورتال بروز میخواد

goadmin در شنبه , 25 می 2019 گفته :

تا آخر امشب قرارش میدم ممنون که خبر دادین

Mahdi007 در شنبه , 25 می 2019 گفته :

سلام من هنوز دان نکردم میشه بگین تو این نسخه میشه اکانت قبلی کلش رو برگردوند?؟

goadmin در شنبه , 25 می 2019 گفته :

نه مهدی جان

محمداشرف نظری در شنبه , 25 می 2019 گفته :

چه جوری دانلود کنم

goadmin در شنبه , 25 می 2019 گفته :

روی اسم هر نسخه کلیک بزنید دانلود میشه

محمداشرف نظری در شنبه , 25 می 2019 گفته :

هرنسخه چه ویژه دارد

goadmin در شنبه , 25 می 2019 گفته :

هر نسخه ویژگی خاصی دارد که بعد دانلود باید ببینید چون در هر آپدیت جدید ویژگی هاش عوض میشن

سیدعلی در سه‌شنبه , 21 می 2019 گفته :

هر نسخه چه ویژگی داره

goadmin در چهارشنبه , 22 می 2019 گفته :

هرکدوم والله نمیشه گفت چون هر روز تغییر میدن ویژگی هاشونو

ستاره در جمعه , 24 می 2019 گفته :

ببخشید سید علی یکم بازیش چرت نیست

goadmin در جمعه , 24 می 2019 گفته :

نه خیلی خوبم هست

امیر محمد در سه‌شنبه , 21 می 2019 گفته :

الان اپدیت شده

goadmin در سه‌شنبه , 21 می 2019 گفته :

سلام بله

حمد در سه‌شنبه , 21 می 2019 گفته :

سلام در هک پارادایز تمام نیرو ها به شکل بینهایت است

goadmin در سه‌شنبه , 21 می 2019 گفته :

سلام بله

امیر در سه‌شنبه , 21 می 2019 گفته :

چه جوری نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

goadmin در سه‌شنبه , 21 می 2019 گفته :

روی اسم هر نسخه کلیک بزنید دانلود میشه امیر جان

امیر در سه‌شنبه , 21 می 2019 گفته :

باید بری توی فایل های نصب بعد روی فایل کلیک کنی خودش نصب میشه برای گوشی سامسونگ اینجوریه

king clash در چهارشنبه , 22 می 2019 گفته :

برای کامپیوتر نمیده

goadmin در چهارشنبه , 22 می 2019 گفته :

با شبیه ساز میتونید نصب کنید تو کامپیوتر

امیر محمد در دوشنبه , 20 می 2019 گفته :

میشه وقتی اپدیت گزاشتی بگی متشکرم

goadmin در دوشنبه , 20 می 2019 گفته :

سلام امیر جان دیروز آپدیت قرار داده شده است

نوید در یکشنبه , 19 می 2019 گفته :

باسلام من وقتی که وارد میشوم errorمیده که نسخه جدید اومده و میزنم روی بروز رسانی از گوشیم میاد بیرون

goadmin در یکشنبه , 19 می 2019 گفته :

به زودی قرار میدم نسخه جدیدشو

Milad در شنبه , 18 می 2019 گفته :

موقعی که نصبش کردم بعد باید چکار کرد

goadmin در یکشنبه , 19 می 2019 گفته :

منظورتونو نفهمیدم

علیرضا در جمعه , 24 می 2019 گفته :

سلام من تمام سرور های کلش بی نهایت رو دانلود کردم هیچ کدوم نیومد باید چی کار کنم

goadmin در جمعه , 24 می 2019 گفته :

چه ارروری دارید دقیق؟

امیر محمد در شنبه , 18 می 2019 گفته :

سلام چطوری بروز رسانی کنم خاهش یکی بگه

goadmin در شنبه , 18 می 2019 گفته :

امروز بروزرسانیشو قرار میدم داداش

امیر محمد در چهارشنبه , 15 می 2019 گفته :

واقعلا بینهایته

goadmin در پنج‌شنبه , 16 می 2019 گفته :

بله

Shahin در شنبه , 11 می 2019 گفته :

چطور کلش اف لایت را آپدیت کنم؟چون نه اَپ باز میشه و نه سایت آپدیت کننده جواب میده؟دِلیتش کنم؟کدوم یک از گزینه ها نیازی به آپدیت نیست و به محض دانلود بتونم باری کنم.
با تشکر از مدیریت سایت

goadmin در یکشنبه , 12 می 2019 گفته :

سلام شاهین جان امروز حتما آپدیت جدیدشو قرارش میدم

میترا در دوشنبه , 29 آوریل 2019 گفته :

کدوموبزنم

goadmin در سه‌شنبه , 30 آوریل 2019 گفته :

هر کدومو خواستین میتونید دانلود کنید

Taha در جمعه , 19 آوریل 2019 گفته :

عالیی🤣